BROW BAR

Cena:  250-290Kč (30 minut) 


▪ Nevíte, jak si máte upravit neposedné obočí?
▪ Nevíte si rady s tvarem a nebaví Vás trhání obočí?
▪ Máte velmi citlivou pokožku a slzíte při domácí úpravě obočí?
▪ Má Vaše dcera přírodní neupravené obočí a chtěla by poradit s prvotním tvarem a úpravou tak aby si ho nepoškodila na celý život nesprávnou technikou trhání, pak mi neváhejte zavolat

Ošetření zahrnuje : určení tvaru obočí, korekci pinzetou nebo arabskou nití, depilace okolí voskem, barvení obočí, v ceně ošetření je i krátké poradenství jak o Vaše obočí správně pečovat!
Za příplatek 50,-obočí můžeme i mírně znecitlivět speciálním krémem, pokud jste příliš citlivá při úpravě, slzíte nebo je to pro vás příliš bolestivá záležitost. 

Doplňková péče v rámci všech ošetření:
- Barvení řas    100 Kč
- Odstranění mília    50 Kč
- Parafínový zábal rukou    80 Kč


NOVINKA V ČR - LASH LIFTING PŘÍRODNÍCH ŘAS!

▪ Vhodné pro klientky, které mají přírodní rovné řasy směřující dolů, nebo pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné a poškozené.

▪ Novinka v oblasti tvarování vlastních řas! Lash lifting je proces k zatočení, zvýraznění řas a vede k omlazení obličeje ▪ Nejedná se o prodlužování ani zahušťování řas, ani trvalou na řasy!

rasy

Tato procedura je vhodná pro klientky:

  • Kterým vyhovuje dlouhodobý efekt a přitom minimální starost o řasy (vhodné na dovolenou)
  • Nesnesou na svých očích nic umělého
  • Ocení maximální přirozenost
  • Mají-li poškozené řasy
  • Mají-li příliš rovné řasy

Co je LASH LIFTING? Spočívá v napnutí a zatočení řas vašich přírodních řas na speciální silikonovou formu. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy. Následně se aplikuje barva na řasy. Každá klientka dostane po aplikaci sebou informační leták jak se o své řasy starat :). Řasy se nijak nedoplňují jako ty umělé a pravidelnost liftingu také není určena, je to na každé klientce za jak dlouho bude chtít proceduru zopakovat. Řasy si sami po čase ,,lehnou a odbarví".

Aplikace (45 minut) LASH LIFTING 650 KČ..................Vydrží na řasách až 6 týdnů

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA SALON: po - ne pouze dle objednávek zákazníků | KOSMETIKA, INFORMACE O PROVOZU: Barbora telefon 774 372 589


| Ceny platné od 1.10.2018 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |